Organisatie

  • Bestuur

  • Bertus Wijnne Bertus Wijnne
    Voorzitter
    Klik hier

    Doelenlaan 6
    8081 EX Elburg
    (0525) 685545
    06 11806276

  • Eric Sprokkereef Eric Sprokkereef
    Penningmeester
    Klik hier

    Giek 62
    8081 NW Elburg
    (0525) 683249
    06 40155502

  • Koos Held Koos Held
    Secretaris
    Klik hier

    Leeuwerik 12
    8081 ZJ
    06-43853408

  • vacature-kl vacature
    Voorzitter Technische Commissie

  • Annechien Ponstein-web-small Annechien Ponstein
    Vice voorzitter

  • Technische commissie

  • vacature-kl vacature
    Voorzitter Technische Commissie

  • ingrid_schraven Ingrid Schraven
    Secretaris TC

  • Wouter Gaillard Wouter Gaillard
    Coördinator senioren Heren

  • Marlon Smit Marlon Smit
    Coördinator senioren Dames

  • Jeroen Blaas Jeroen Blaas
    Coördinator jeugd (jongens en meisjes)

  • Kambeel_Pim Pim Kambeel
    Coördinator CMV

  • Gerrit Mulder Gerrit Mulder
    Coördinator wedstrijdzaken
    Klik hier

    Weidevogellaan 131
    8081 ZW Elburg
    (0525) 655188
    06 51276157

  • Dekker-Tijmes_Rianne Rianne Dekker-Tijmes
    Coördinator scheidsrechters
    Klik hier

    06 13852768

  • Broekema_Gerard Gerard Broekema
    Opleiding en begeleiding scheidsrechters

  • vacature-kl vacant
    Zalenbeheer

  • Ledenadministratie

  • Janny Tijmes Janny Tijmes
    Ledenadministratie
    Klik hier

    Giek 34
    8081 NV Elburg
    (0525) 685401
    06 21977737

  • Pr commissie

  • Henoch Snuif Henoch Snuif
    Voorzitter PR Commissie
    Klik hier

    Vackenordestraat 80
    8081 TM Elburg
    06 20430452

  • HenryM Henry Mensink
    Functioneel Beheerder website
    Klik hier

  • Klock_Sander Sander Klock
    Technisch Beheerder website

  • Kambeel_Pim Pim Kambeel
    PR mini's

  • Sponsor commissie

  • Activiteiten commissie

  • MariaKruithof Maria van den Pol
    Voorzitter Activiteiten Commissie
    Klik hier

    Beekstraat 12
    8081 EC Elburg
    06-30672434

  • Zandbergen_Joop Joop Zandbergen
    Commissie lid

  • Zoet_Gerda Gerda Zoet
    Commissie lid

  • A Mulder Annelies Mulder
    Commissie lid

  • geen-foto-vrouw Tinie Tatje
    Commissie lid

  • Gaillard_Rebekka Rebecca Gaillard
    Commissie lid

  • geen-foto-vrouw Netty Gardenbroek
    Commissie lid

  • Toernooi commissie

  • Marloes_Prins Marloes Prins
    Voorzitter Toernooi Commissie
    Klik hier

  • Heidi Nagelhout Heidi Nagelhout
    Commissie lid

  • Herjan Groot Herjan de Groot
    Commissie lid

  • StephanieHayder Stephanie Kramer
    Commissie lid

  • Jansen_Jochem Jochem Jansen
    Commissie lid
    Klik hier

    Paterijstraat 22
    8081 TA Elburg
    06 20117469

  • Eric Sprokkereef Eric Sprokkereef
    Commissie lid

  • Weide_Marieke_van der Marieke van der Weide
    Commissie lid

  • Kambeel_Pim Pim Kambeel
    Commissie lid Jeugd en Scholen

  • Materiaalbeheer

  • Kruithof_Maria Maria van den Pol
    Voorzitter Materiaalbeheer
    Klik hier

  • Bosscha_Kay Kay Bosscha
    Beheerder binnenmaterialen

  • Arend Tijmes Arend Tijmes
    Beheerder buitenmaterialen
    Klik hier

    Giek 34
    8081 NV Elburg
    (0525) 685401
    06 44488615

  • Vertrouwenspersoon

  • Enikö Madocsai Enikö Madocsai
    Vertrouwenspersoon
    Klik hier

    Stadsweg 3
    8084 PH 't Harde
    (0525) 633937
    06 13318796

  • Commissie van beroep

  • Koetsier_Joop Joop Koetsier
    Voorzitter Commissie van Beroep
    Klik hier

    06 38932352

  • Zandbergen_Joop Joop Zandbergen
    Commissie lid

  • Tijmes_Janny Janny Tijmes
    Commissie lid

  • Kascommissie

  • Rudi Maassen Rudi Maassen
    Commissie lid

  • Robert Esterik Robert van Esterik
    Commissie lid