´╗┐ Scheidsrechtersindeling | EVV Bultman-Hartholt

Scheidsrechtersindeling

Hieronder kunt u de huidige scheidsrechtersindeling zien. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de Scheidsrechtersco├Ârdinator:
Dekker-Tijmes_Rianne
Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
09:00 EVV Bultman-Hartholt JC 1 - Blauw Wit JC 1 Dirma Speldekamp
11:00 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - Auto van Oort/Rebelle N6 1
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - HVV HS 1 Maria van den Pol-Kruithof
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Pauwervoll DS 3 Herjan de Groot
13:30 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Blauw Wit DS 1
13:30 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - Dros-Alterno HS 7
15:30 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 4 William Neijenhuis
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - VVH HS 3
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - VC Sneek HS 1 Hans Blom
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - HVV DS 1
16:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - VVH DS 2 Stefan de Man
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - EVV Bultman-Hartholt HS 4
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - VZK HS 3
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - VZK DS 1
11:30 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - HSC DS 4
13:30 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - WSV HS 1
15:30 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Avior DS 2
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - O.M.S. HS 2
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Focus4U Woudenberg HS 1
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - SDS DS 1
11:30 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Hellas DS 3
11:30 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 12
15:30 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Hellas DS 1
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Libero'99 HS 1
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Scylla HS 1
13:30 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Pauwervoll DS 1
13:30 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - Blok EVC HS 2
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - SSS HS 5
15:30 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - HSC DS 4
11:30 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 4
13:30 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - VZK HS 3
15:30 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Volta DS 1
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - Primavo HS 2
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Avior HS 1
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Swift'64 HS 1
19:30 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 12 Sander Klock
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Primavo HS 2
19:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Blok EVC DS 1
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Surf DS 1
14:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Volta HS 1
14:00 EVV Bultman-Hartholt HS 4 - VZK HS 4
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Udeo DS 2 Henk de Man
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - FOOX Olhaco HS 1