´╗┐ Scheidsrechtersindeling | EVV Bultman-Hartholt

Scheidsrechtersindeling

Hieronder kunt u de huidige scheidsrechtersindeling zien. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de Scheidsrechtersco├Ârdinator:
Dekker-Tijmes_Rianne
Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
19:15 EVV Bultman-Hartholt MB 1 - Dros-Alterno MB 3 Tamara Klock
13:00 EVV Bultman-Hartholt N6 1 - Dros-Alterno N6 1
13:00 EVV Bultman-Hartholt MC 1 - SV Dynamo Apeldoorn MC 4 Tamara Schoonhoven
14:00 EVV Bultman-Hartholt N6 2 - Dros-Alterno N6 3
19:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - HSC DS 3 Julia Mulder
19:30 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - VVH HS 6 Henrico Kroes
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Blok EVC DS 2 Joran Beelen
12:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - B.A.S. HS 1 Maria van den Pol-Kruithof
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Dros-Alterno DS 3 Stefan de Man
16:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - O.M.S. DS 1 Douwe Wienke
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Surf HS 1 Rianne Dekker-Tijmes
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Focus4U Woudenberg HS 1
12:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - HSC HS 2 Marc Rijers
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Voorwaarts DS 1
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - SSS DS 8 Petra Anselma
16:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - SV Dynamo Apeldoorn DS 6 Wim Schriever
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - VC Sneek HS 1
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - HVV DS 1 Herjan de Groot
12:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Volta HS 4
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - WIK Steenderen DS 1
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Libero'99 DS 4 Gerard van het Goor
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - N.V.C. HS 1 Wouter Gaillard
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - VoCASA HS 2
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Avior DS 1
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Pauwervoll DS 3 Rik Straatman
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - VZK HS 2 Henk de Man
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Sudosa-Desto HS 1
19:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Blauw Wit DS 3 Evert Jan Beelen
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - De Hofnar-Bovo HS 1
12:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 5
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 1
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 4 Petra Anselma
16:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2 Gerrit Mulder
16:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Pauwervoll HS 2 Rudi Maassen
18:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Apollo 8 HS 1
19:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - N.V.C. DS 4 Petra Anselma
19:00 EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Surf HS 3 Sander Klock
21:00 EVV Bultman-Hartholt DS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 3 Rudi Maassen
21:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 1 Daan Schouten
13:30 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - TweeVV DS 1
15:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 2
12:00 EVV Bultman-Hartholt DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 3
14:00 EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 6 Marc Rijers
14:00 EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Langhenkel/HEC HS 1 Maria van den Pol-Kruithof
16:30 EVV Bultman-Hartholt HS 1 - FOOX Olhaco HS 1