´╗┐ Scheidsrechtersindeling | E.V.V. Elburg

Scheidsrechtersindeling

Hieronder kunt u de huidige scheidsrechtersindeling zien. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de Scheidsrechtersco├Ârdinator: Kon geen contactpersoon vinden met naam Erik de Man
Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
10:00 E.V.V. MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1 Eric Sprokkereef
10:00 E.V.V. MC 2 - HVV MC 2 Ruth van den Berg
12:00 E.V.V. DS 2 - SV Dynamo Apeldoorn DS 3 Wim Schriever
12:00 E.V.V. DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 5 Evert Jan Beelen
12:00 E.V.V. MB 2 - VVH MB 4 Annerieke Mijnheer
14:00 E.V.V. JA 1 - Libero'99 JA 1 P. Anselma
14:00 E.V.V. MB 1 - VVH MB 1 Annelien van Esterik
14:00 E.V.V. HS 3 - Volta HS 4 Jesca de Best-vd Hulst
16:00 E.V.V. DS 1 - Gemini DS 1 Maria van den Pol-Kruithof
16:00 E.V.V. HS 2 - N.V.C. HS 2 Daan Schouten
16:00 E.V.V. JC 1 - VV Alterno JC 2 Jelmer Roskam
18:30 E.V.V. HS 1 - Ecare Apollo 8 HS 1 Bouke Koning
14:00 E.V.V. HS 2 - VZK HS 2 Gerrit Mulder
14:00 E.V.V. MA 1 - Blauw Wit MA 1 Naomi Smit
16:00 E.V.V. DS 2 - Voorwaarts DS 2 Erik de Man
16:00 E.V.V. JC 1 - Set Up (IJsselmuiden) JC 1 Manon Hertogh
21:00 E.V.V. HS 3 - Surf HS 2 Ferdinand van der Wal
19:15 E.V.V. MB 2 - SDS MB 2 Kay Bosscha
19:15 E.V.V. DS 3 - VZK DS 2
19:15 E.V.V. MB 1 - Salvora MB 1 Sharon Tatje
16:00 E.V.V. DS 1 - E.V.V. DS 2 Eric Sprokkereef
16:00 E.V.V. MC 1 - HSC MC 1
16:00 E.V.V. MC 2 - E.S.V. MC 1
18:30 E.V.V. HS 1 - Avior HS 1 John van Doorn
19:30 E.V.V. DS 1 - Pauwervoll DS 1 Eric Sprokkereef
10:00 E.V.V. JA 1 - VZK JA 1 Stefan de Man
10:00 E.V.V. JC 1 - Blauw Wit JC 1 Ferdinand van der Wal
10:00 E.V.V. MA 1 - Udeo MA 1 Dirma Speldekamp
12:00 E.V.V. DS 3 - HSC DS 4 Henk de Man
12:00 E.V.V. MB 2 - Pauwervoll MB 1 Belinda Tonnis
12:00 E.V.V. MC 1 - Pauwervoll MC 1 Quinta Renes
14:00 E.V.V. HS 3 - Volta HS 3
14:00 E.V.V. MB 1 - Avior MB 2 Stefan de Man
16:00 E.V.V. DS 2 - SV Dynamo Apeldoorn DS 4
16:00 E.V.V. HS 2 - Surf HS 1 Rianne Dekker-Tijmes
18:30 E.V.V. HS 1 - Axell Claims / Sovoco HS 1
14:00 E.V.V. JA 1 - Volta JA 1 Tamara Schoonhoven
19:15 E.V.V. JC 1 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
21:00 E.V.V. JA 1 - Volleybalvereniging Zeewolde JA 2
19:15 E.V.V. DS 3 - VVH DS 6
10:00 E.V.V. MC 2 - Udeo MC 1
12:00 E.V.V. MB 1 - VV Alterno MB 1
12:00 E.V.V. MB 2 - Udeo MB 1
12:00 E.V.V. MC 1 - Volta MC 1
14:00 E.V.V. HS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 4
14:00 E.V.V. MA 1 - SSS MA 4
16:00 E.V.V. DS 2 - Gemini DS 1
16:00 E.V.V. HS 2 - VVH HS 6
18:30 E.V.V. HS 1 - Scylla HS 1
10:00 E.V.V. MC 2 - Volleybalvereniging Zeewolde MC 2 Saskia Glastra
12:00 E.V.V. MA 1 - SSS MA 3
12:00 E.V.V. MB 1 - Spiker MB 1 Adeline Stel
12:00 E.V.V. MC 1 - Hellas MC 2
14:00 E.V.V. DS 2 - Avior DS 2
14:00 E.V.V. HS 3 - BSV HS 4
14:00 E.V.V. MB 2 - Hellas MB 1 Lisanne Kanis
16:00 E.V.V. DS 1 - Volta DS 1
16:00 E.V.V. DS 3 - Hellas DS 3 Henk de Man
16:00 E.V.V. HS 2 - Libero'99 HS 2 P. Anselma
18:30 E.V.V. HS 1 - Sportsbar Donitas HS 1
21:00 E.V.V. HS 3 - BSV HS 1
19:30 E.V.V. DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 4
21:00 E.V.V. DS 2 - Blauw Wit DS 1
12:30 E.V.V. DS 3 - O.M.S. DS 2
16:30 E.V.V. DS 1 - Voorwaarts DS 2
16:30 E.V.V. HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1
16:30 E.V.V. HS 2 - Volta HS 2
19:30 E.V.V. DS 1 - VV Alterno DS 5 Erik de Man
19:15 E.V.V. DS 3 - Pauwervoll DS 5
18:30 E.V.V. HS 1 - AVV Keistad HS 1
19:30 E.V.V. DS 2 - E.V.V. DS 1
21:15 E.V.V. HS 2 - SDS HS 3
19:15 E.V.V. DS 3 - Udeo DS 2
14:00 E.V.V. DS 2 - Pauwervoll DS 1
14:00 E.V.V. HS 3 - Libero'99 HS 3
16:00 E.V.V. DS 1 - Avior DS 2
16:00 E.V.V. HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 10
18:30 E.V.V. HS 1 - Nijhuis Technology Sudosa-Desto H1 HS 1
21:00 E.V.V. HS 3 - Blok EVC HS 2
19:15 E.V.V. DS 3 - Blok EVC DS 4
21:00 E.V.V. DS 2 - Volta DS 1
16:30 E.V.V. HS 1 - Voorsterslag/VC Zwolle HS 2
16:30 E.V.V. HS 2 - Hellas HS 2
16:30 E.V.V. DS 1 - Blok EVC DS 1 Maria van den Pol-Kruithof
21:00 E.V.V. DS 2 - VV Alterno DS 5 Erik de Man
14:00 E.V.V. HS 3 - N.V.C. HS 3
16:00 E.V.V. DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 3
16:00 E.V.V. HS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi HS 2
18:30 E.V.V. HS 1 - VV Alterno HS 1
21:00 E.V.V. DS 2 - Blok EVC DS 1
12:00 E.V.V. DS 3 - Volta DS 4
14:00 E.V.V. HS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 3
16:00 E.V.V. DS 1 - Blauw Wit DS 1 Erik de Man
16:00 E.V.V. HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 2